Şehirde Yarış

Şehirde Yarış oyunu 5179 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 50 puan. Oyun Kategorileri Araba Oyunları

Şehirde Yarış Şehirde Yarış ; Şehirde yasak ve hız dolu bir yarış sizleri bekliyor. Şehir içerisinde yapılan yarışta yönlendirdiğiniz araba ile engelleri aşarak yarışı tamamlamalı rakiplerinizi arkada bırakarak ilk sırada tamamlamaya çalışmalısınız. Bunun için hızlı ve dikkatli olmalısınız. Araba oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Oyna

Şehirde Yarış Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Perşembe 03 Kasım 2011
+2

güzel

Misafir Oyuncu
Salı 01 Kasım 2011
+2

meb oyunları her gün oyna

Misafir Oyuncu
Pazartesi 31 Ekim 2011
-1

meb oyunları oyna severim

Misafir Oyuncu
Cumartesi 28 Mayıs 2011
+1

beğendim çok güzel

Misafir Oyuncu
Cuma 27 Mayıs 2011
+0

çok güzel oyun

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Formula1 Yarışı Zorlu Formula1 Yarışı Çok keyifli yarışlardan olan bu formula yarışında rakiplerinizi yenerek birinci olmanız gerekiyor. Dikkatli ve hızlı olmanız gerekiyor. Kaza yapmadan etabı birinci olarak tamamlayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Yokuş Yukarı Yarış Yokuş Yukarı Yarış Güzel bir yarış oyunu; ATV, kayak,motocross üçü bir arada. Sırasıyla oyunu bitirmeye çalışın. Oyun yüklendikten sonra oyuna başlmak için "PLAY GAME"e tıklayın ve kilitli olmayan yarışlardan birine tıklayıp yarışa başlayın. Oyunda zıplarken taklalar atıp "TURBO" kazanabilirsiziniz daha sonra turbonuzu aracınızı hızlandırmak için kullanabilirsiniz. Yarış oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yazlık Yarış Yazlık Yarış Sahil boyunca, değişik parkurlarda yapılacak motor yarışına katılarak en iyi dereceyi yapmalısınız. Motoru kullanırken dengenizi iyi korumalı ve havada en güzel hareketleri yapmalısınız. Motor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yavru Köpek Yarışı Yavru Köpek Yarışı Yavru köpeklerin yarıştığı oyunda amacınız rakiplerinizi geçerek seçtiğiniz yavru köpeğin birinci olmasını sağlamak. Önünüzdeki köpeği yavaşlatmak için sınırlı sayıdaki kemiği fırlatarak onu vurabilirsiniz. Motor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yarış Parkuru Yarış Parkuru Bu oyunda yapmanız gereken yarışa başlıyarak rakibinizi geçmeli ve düşmeden yarışı tamamlamalısınız. Motor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yarış Motorlarları Yarış Motorlarları Oyuna başladığınızda motorunuzu seçin ve piste çıkın. Rakiplerinizi geçerek macera dolu bir yarışı birinci olarak bitirin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Yarış Keyifi Yarış Keyifi Son derece hızlı olmalı ve yarışı birinci olarak zamanında tamamlamalısınız. Mouse, yön tuşları ve w, a, s, d tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Yarış Kamyonları Yarış Kamyonları Yarışkamyonları bir yarış içine giriyorsunuz ve yarışı ilk sırada bitirdiğiniz takdirde para kazanıyorsunuz. Bu para ile arabanızın gücünü, hızını ve nitrosunu arttırıpı diğer yarışlara geçebiliyorsunuz. Çünkü her yarış bir öncekiden zor oluyor. Araba oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yarış Günü Yarış Günü Eğlenceli bir at yarışına hazır mısınız? Yarış gününe hazırlanan jokey olarak atınızı iyi seçmelisiniz. Atınızı seçtikten sonra birkaç deneme turundan sonra turnuvalara katılabilirsiniz. Boşluk tuşuyla atınızı hızlandırabilirsiniz ancak bunu fazla kullanırsanız at yorgun düşecek ve yarış bitecektir. Yarış oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yarış Bisikleti Yarış Bisikleti Yarış bisikleti oyununda yarışı başlayarak diğer rakiplerinizi geçmeye çalışıyorsunuz. Oyunun oynadığı harita zorlu dağ yolları olduğu için yokuşlara ve çukurlara dikkat etmeli kaza yapmamaya dikkat etmelisiniz. Oyunda rakiplerinizi geçerek puan kazanabilir kazandığınız paralar ile bisikletinizi güçlendirebilirisiniz. Motor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.