Kral Penaltı

Kral Penaltı oyunu 3369 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 10 puan. Oyun Kategorileri Meb Oyun

Kral Penaltı Kral Penaltı ; Kral Penaltı Oyunumuzda, en güçlü futbolcular ile kral penaltı atacağız. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile kral penaltıcı futbolcular ile oynayın. Meb oyun Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Oyna

Kral Penaltı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Penaltı Zorlu Penaltı Zorlu penaltı tışları oyununa başlamak için play tuşuna basıp takımınızı seçiyorsunuz. Daha sonra sağ taraftaki Next butonuna basarak oyuna başlıyorsunuz. Penaltı atışlarına başlamak için iki farklı ok işaratei çıkacak. Bunlardan ilki topun yönünü ikincisi ise topun şiddetinini belirliyor olacak. Topun yönünü ve şiddetini ayarlayıp şutunuzu gödermelisiniz. Bundan sonra ise rakibin atışını kurtarmak için kaleci oluyorsunuz. Rakip atış yapmadan hemn önce topun geleceği noktada kırmızı bir işaret çıkıyor. Kaleci ile oraya uçarak topu kurtarıp gol olmasını engellemelisiniz. Futbol oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sokakların Kralı Sokakların Kralı Sokakların kralı tekrar sokaklara dönmeye karar verir. Ancak artık sokaklarda bir çok çete vardır. Tekrar eski ünvanını alabilmek için karşınıza çıkan bütün çete üyelerini yoketmeli ve yolunuza devam etmelisiniz. Dövüş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Penaltıcı Kızlar Penaltıcı Kızlar Start butonuna bastıktan sonra hangi oyuncu ile oynayacağımızı seçiyor ve oyuna başlıyoruz. Oyunda yön tuşları ile topu atacağımız yeri belirliyor, boşluk tuşuna basıyoruz. Sağ altta kayan menüden vuruş şeklimizi belirleyip, boşluk tuşuna basıyoruz. Futbol oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Penaltı Vuruşu Penaltı Vuruşu Oyuna başlarken kendi takımınızı ve dişinize göre bir rakip belirleyin. Size verilen vuruş hakkını iyi değerlendirmeli ve rakibinizi yenmelisiniz. Hızlı olmanızda fayda vardır. Aklınızı kullanın ve golü atın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Penaltı Ustası Penaltı Ustası En uygun pozisyonu seçin ve kaleciye gol atın. Mouse ile topu ayarlayın. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Penaltı Turnuvası Penaltı Turnuvası 2010 Dünya Kupasının keyfini birde böyle çıkarın. Gruplardan seçtiğiniz bir takımla rakiplerinizi yenerek bir üst tura çıkmaya ve şampiyon olmaya çalışınız. Topun yönünü ve hızını fare ile kontrol edebilirsiniz. Futbol oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Penaltı Kurtarma Penaltı Kurtarma Mükemmel bir kalecilik oyunu olan bu oyunda eldivenler sizin kontrolünüzde olacak ve yapmanız gereken topu dikkatlice izleyerek kurtarmak olacak. Futbol oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Penaltı Çekme Penaltı Çekme Güzel bir penaltı çekme oyunu. Oyunda fare kontrolünüzü geliştirebilirsiniz. Oyun açıldığında sağ altta "SKIP INTRO" yazısına tıklayın ve gelen ekranda "PLAY THE GAME" butonuna basın. Oyun başladı topa farenizle vuruyorsunuz. Futbol oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Noel Baba Penaltı Noel Baba Penaltı Noel Baba Penaltı Oyunumuzda, Noel Baba penaltı atmaya merak sardı. Hem kaleye geçiyorsunuz, hem penaltı atıyorsunuz. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oyunu oyna. Futbol oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Maymun Kral 2 Maymun Kral 2 Maymun kral oyunu mükemmel bir macera ve beceri oyunudur. Yapmanız gereken uçan maymun kral ile önünüze çıkan düşmanlara ateş ederek tüm ödülleri toplamak. Macera oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.